• Wycieczka do Krakowa klasy 7

• W dniach 10-12 października klasa 7 pod opieką wychowawczyni, p. Kasi Granat i p. Henryka Misiewicza zwiedzała Kraków.

Dzień pierwszy - Trakt Królewski.

Zwiedzanie historycznych miejsc Krakowa rozpoczęliśmy od Barbakanu i Bramy Floriańskiej. Następnie podziwialiśmy wnętrza Kościoła Mariackiego, budowle Rynku, by ulicą Grodzką dotrzeć na wzgórze wawelskie i ..... przywitać się ze smokiem.

Dzień drugi - Wieliczka - największa solniczka.

I krakowskie Błonia - z widokiem na kopiec Kościuszki.

Dzień trzeci - Wawel i Kazimierz.

I w końcu - pora wracać, ku wielkiemu żalowi.

Dobrze, że w wygodnych warunkach ;)

Album zdjęć z wycieczki do Krakowa

• Wyprawa Koła Przyrodniczego

• W sobotę 24 września 2022 Koło Przyrodnicze było na swojej pierwszej w tym roku szkolnym wyprawie. Kolejny raz badaliśmy ujście rzeki Jeziorki do Wisły. Ujście zmienia swój wygląd w zależności od pory roku i pogody. Wędrowaliśmy wykorzystując mapę cyfrową.

• Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

• Dzień Edukacji Narodowej uroczyście przeżywaliśmy w naszej szkole 13 października. Zaczęliśmy od Mszy Świętej, potem klasy miały spotkanie z wychowawcami. Każda klasa zatroszczyła się, aby podziękować uczącym ją nauczycielom, którzy byli zachwyceni różnorodnością upominków i ich pięknym przystrojeniem. Dziękujemy za pamięć o Waszych nauczycielach!