ZASADY  FUNKCJONOWANIA  ŚWIETLICY

1. Świetlica czynna jest od godz. 7.30 do 8.30 (przed lekcjami) oraz (po lekcjach) od 13.00 do 17.00.

2. Świetlica jest przeznaczona dla dzieci z klas 0 – IV.

3.  Dzieci uczęszczające do świetlicy zobowiązane są do przestrzegania Regulaminu świetlicy.

4. Dziecko ze świetlicy może być odebrane przez rodziców, osobę upoważnioną lub opuścić świetlicę samodzielnie, po uprzednim złożeniu przez rodziców pisemnej deklaracji.

5.  W przypadku telefonicznego zgłoszenia o spóźnieniu w odbiorze dziecka (sporadycznie) po godzinie 17.00 - rodzic lub opiekun ustala z wychowawcą sposób sprawowania opieki nad dzieckiem do czasu jego odebrania.

6. Opłaty za korzystanie dziecka ze świetlicy rodzice uiszczają do 5 każdego miesiąca bezpośrednio w świetlicy szkolnej. Odpłatność wynosi 25 zł - jest to opłata stała, niezależna od frekwencji w danym miesiącu.

Środki te przeznaczone są na materiały plastyczne, zabawki, artykuły spożywcze na potrzeby dzieci.

7. W przypadku trudności związanych z terminowym wnoszeniem opłat należy zgłosić się do kierownika świetlicy, by uzgodnić warunki spłaty zaległości lub rodzaj pracy na rzecz świetlicy.

8. Odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez dziecko, wynikające z niewłaściwego jego zachowania w świetlicy ponoszą rodzice.

9.  Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem świetlicy można omówić z wychowawcami w godzinach pracy świetlicy, z kierownikiem świetlicy w godzinach pracy świetlicy lub po telefonicznym umówieniu się w dogodnym terminie.