OGÓLNE  INFORMACJE  O  OBIADACH  SZKOLNYCH

• W naszej szkole jest możliwość wykupienia obiadu dla dziecka.
        • Obiady przywożone są przez Catering Ani -Mar.
        • Obiady odbywają się codziennie podczas przerwy 12:55 – 13:10
        • Posiłki przywożone są przez firmę cateringową specjalizującą się w przygotowywaniu posiłków dla szkół i przedszkoli. Uczniowie spożywają obiad na stołówce.
        • Obiady przywożone są w jednorazowych naczyniach i spożywane w klasach
        • Zapisy na obiady przyjmowane są wyłącznie na podstawie deklaracji obiadowej wypełnionej przez rodzica i złożonej w sekretariacie szkoły.
        • Po zakończeniu miesiąca dostają Państwo e-maila z rozliczeniem posiłków i kwotą do zapłacenia. Następnie prosimy o regulowanie należność niezwłocznie po otrzymaniu informacji z kwotą.
        • Płatności należy dokonać na konto bankowe szkoły (ew. w sekretariacie szkoły), proszę pamiętać o dokładnym opisywaniu przelewu.
        • Bardzo prosimy o nie wpłacanie pieniędzy jako zaliczkę obiadową.
        • Informujemy, że w uzasadnionych przypadkach można dokonać zmiany złożonych deklaracji obiadowych: można zmienić rodzaj diety albo dni w których dziecko korzysta z obiadów. Taką zmianę można dokonać tylko 1 raz na miesiąc, najpóźniej trzy dni przed końcem miesiąca, tak aby zmiana była wprowadzona w życie z 1 dniem nowego miesiąca.

W trakcie rozpoczętego miesiąca nie ma możliwości dokonywania zmian w obiadach.

/tzn. chcemy dodać 1 dodatkowy dzień w tygodniu, bo mamy obiad tyko we wtorki, a chcemy dodać też środę, lub usunąć posiłki z któregoś dnia, albo zamienić cały obiad na tylko II dania, wówczas należy złożyć w sekretariacie pod koniec miesiąca nowy druk deklaracji obiadowej.  Zmiany wynikające z nowej złożonej deklaracji wejdą w życie tylko i wyłącznie od nowego kolejnego miesiąca./

• W trakcie trwającego miesiąca można jedynie odwołać obiad, wyłącznie w sytuacji, gdy będzie to wynikało z nieobecności dziecka w szkole. Wtedy opłata za odwołane obiady nie zostanie naliczona.
        • Obiady odwołujecie Państwo wyłącznie drogą telefoniczną do godziny 9:00
        • BARDZO PROSIMY, ABY NIE ODWOŁYWALI PAŃSTWO OBIADÓW W SYTUACJI, KIEDY DZIECKO JEST W SZKOLE, PONIEWAŻ WIELE RAZY SIĘ ZDARZYŁO, ŻE DZIECI NIEŚWIADOME ODWOŁANIA OBIADU PRZEZ RODZICÓW, ZJADAJĄ CUDZY OBIAD.
        • Wszystkie jadłospisy włącznie z dietami są udostępnione do wglądu dla rodziców na naszej stronie internetowej www.kspursynow.edupage.org w zakładce: Obiady

Hanna Leśniewska