• Bale karnawałowe w naszej szkole

• Wczoraj w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas starszych, a dziś bal dla uczniów klas II i III.

Były ciekawe zabawy, takie jak taniec z balonami, przejście pod bambusem, zabawa z krzesłami i wiele innych. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy specjalnymi farbkami oraz zdjęcia na ściance z "fotoramką". Na zakończenie wybraliśmy i nagrodziliśmy najpiękniejsze stroje.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę, a uczniom klas VI i VII za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie balu dla klas II-III.

• Jasełka szkolne 9.01.2023

• W poniedziałek 9 stycznia w naszej szkole odbyły się jasełka wspaniale przygotowane przez 1 klasę, pod kierunkiem pani wychowawczyni Anny Bielendy.

Mimo dynamicznego przebiegu, wielu elementów wokalnych i choreograficznych ekipa świetnie wywiązała się ze swego zadania. Dziękujemy również Mateuszowi i Ninie - uczniom klasy 8 za występ, p. Ani Dyś i Agnieszce Madej za współpracę muzyczną, p. Małgosi Witeckiej i p. Ewie Wardzyńskiej za przygotowanie dekoracji, p. Renacie Sudoł za wsparcie i oczywiście rodzicom za znakomite przygotowanie dzieci do występu.

Nasze jasełka uświetnił występ szkolnego chóru złożonego z uczennic klasy 3 i 7 pod kierunkiem p. Ani Dyś.

Na koniec wszyscy uczestnicy jasełek wspólnie pokolędowali!