• Turniej międzyszkolny

• We wtorek 19 września rozegraliśmy turniej między dwoma szkołami - naszą i bliźniaczą szkołą naszej Fundacji KSP nr 109 FNRR z Młocin.

Pierwszy mecz odbył się między klasami 1-3, bardzo zacięta walka. Mecz zaczęliśmy naszą przewaga ale do końca pierwszej połowy przeciwnik wyrównał wynik. W drugiej połowie niestety przeciwnik strzela dwie bramki, a my jedną i finalnie przegrywamy 3:4.

Koszykówka dziewczyn 4-8 - zdecydowana przewaga przeciwniczek, w trakcie meczu mieliśmy dużo sytuacji niewykorzystanych pod koszem. Przegrywamy ;(

Ostatni mecz bardzo zacięty. Świetna praca obrony i bramkarza, prowadziliśmy cały mecz, niestety w końcówce ulegamy przeciwnikowi 4:6 - druga połowa odbyła się w deszczu ale zawodnikom nie przeszkadzało to w kontynuowaniu gry.

Gratulujemy zaangażowania oraz walki w każdej minucie meczu, wszyscy zawodnicy zostawili serce na boisku. Kibicom dziękujemy za głośny doping i wsparcie Dziękujemy naszym współzawodnikom ze szkoły na Młocinach i szykujemy się na rewanż!