• Jasełka szkolne 2023

• 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka przygotowane przez klasę 8 (przy współpracy z uczniami klasy 7 i 2). Fabuła przedstawienia stanowiła zręczne połączenie historii Narodzenia Pańskiego z obrazami współczesnego świata a kończyło ją ważne, duchowe przesłanie.22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka przygotowane przez klasę 8 (przy współpracy z uczniami klasy 7 i 2). Fabuła przedstawienia stanowiła zręczne połączenie historii Narodzenia Pańskiego z obrazami współczesnego świata a kończyło ją ważne, duchowe przesłanie.

Ważnym i atrakcyjnym elementem przedstawienia był śpiew i muzyka na żywo- kolędy , pastorałki i piosenki tworzyły wyjątkowy, świąteczny nastrój.Ważnym i atrakcyjnym elementem przedstawienia był śpiew i muzyka na żywo- kolędy , pastorałki i piosenki tworzyły wyjątkowy, świąteczny nastrój.