• AKCJA Pola Nadziei

• AKCJA Pola Nadziei - Fundacji Hospicjum Onkologiczne (FHO) - przeprowadzona!

W niedzielę 7 kwietnia 2024 r. w kościele pw. Bł. Władysława z Gielniowa, uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Heleny Kmieć, a zarazem wolontariusze FHO kwestowali z żonkilami.💕

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom.

Wszystko w ramach programu #PolaNadzieiFHO, w którym uczymy naszych najlepszych wolontariuszy bezinteresownej pomocy i uwrażliwiania ich na potrzeby pacjentów hospicjum onkologicznego na Ursynowie.

Szczególne podziękowania przesyłamy przede wszystkim Wolontariuszom, zaangażowanym Nauczycielkom, Rodzicom, którzy pomogli przy ścinaniu żonkili. 🌾

Dziękujemy także Księdzu Proboszczowi Parafii bł. Władysława z Gielniowa i księdzu biskupowi Michałowi, który (będąc akurat gościem w naszej parafii) zapozował do zdjęcia z nami.

Kochani, bez Was nie byłoby tego dobra. 😀❤️

Stokrotne dzięki.