• Sadzenie żonkili w ramach akcji Pola Nadziei

• Koordynator wolontariatu Hospicjum Onkologicznego im. Św. Krzysztofa na Ursynowie, Pani Iwona Miller zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w akcji sadzenia cebulek żonkil przy Hospicjum.

Jest to część akcji wspierania hospicjum pt. Pola Nadziei, w której bierze udział nasza szkoła.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej z wielkim zapałem i zaangażowaniem posadzili 1200 cebulek w niespełna godzinę. Pola Nadziei, to dla nas okazja do czynienia dobra bezinteresownie.

• Święto Niepodległości w naszej szkole

• Tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości, tym razem w poniedziałek 14.11. Najpierw modliliśmy się za naszą Ojczyznę na Mszy Świętej, a następnie uczestnicy kółka teatralnego pod kierunkiem p. Ani Mrozek przedstawili występ słowno-muzyczny poświęcony odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Śpiewaliśmy także razem pieśni patriotyczne i wsłuchiwaliśmy się w fragmenty oryginalnych pamiętników wspominających dzień 11 Listopada 1918 roku.

Na fotografiach poniżej możemy także podziwiać wspaniałe historyczne kreacje naszych dzieci, którymi starały się oddać ducha tamtego czasu.

• Wyjazd szkolno-rodzinny na weekend do Porszewic - 29-30.10.2022

• W piękny weekend na koniec października rodzice i dzieci w ramach szkolno-rodzinnej formacji wybrali się na sobotę i niedzielę do Porszewic.

Było super a pogoda była też niesamowita!

Ks. Marcin poprowadził duchową część spotkania, nauczyciele-animatorzy wraz z wolontariuszami z klas 5-8 zorganizowali czas dla dzieci w trakcie warsztatów małżeńskich dla rodziców, wieczorem dzieci z panią Małgosią Witecką uciekały przed rodzicami na podchodach, a w niedzielę tatusiowie zorganizowali grę dla mam z dziećmi.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim rodzicom, rodzinom, nauczycielom i szkolnym wolontariuszom dzięki którym mogliśmy tak pięknie spędzić ten czas!

Na następny taki weekend zapraszamy 4-5 luty do Popowa (w trakcie karnawału!).