• Rozpoczcie roku szkolnego 2021/2022

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września.

Spotykamy się godz. 11 w kościele na Mszy św. Potem odbędzie się krótkie spotkanie Wychowawców z klasami.

Zajęcia dydaktyczne i świetlicowe rozpoczniemy od czwartku.

Zapraszamy do świetlicy od godz. 7:30. Lekcje rozpoczną się jak zwykle o godz. 8:30

• Informacja

• Informujemy, że SEKRETARIAT w okresie od 12.04.2021 r. do 16.04.2021 r. będzie pracował zdalnie, a kontakt będzie możliwy pod numerem telefonu : 798-750-648 w godz. 08:15 - 15:00."

• Życzenia Świąteczne

• Radość wielkanocna różni się trochę od innych radości. To radość spotkania z Kimś, kto z miłości już przeszedł przez umieranie i śmierć oraz przez miłość i posłuszeństwo Ojcu tę śmierć pokonał.

Życzymy Wam, drogie Rodziny szkolne, aby przeżywanie tych wielkich tajemnic wiary dawało nam wszystkim tę nadzieję i przekonanie, że nawet najtrudniejsze doświadczenia, przyjmowane w duchu wiary i miłości, ostatecznie prowadzą nas razem z Chrystusem do Zmartwychwstania.

Niech ten czas Świąt umocni nas w naszej rodzinnej miłości i ufności Bogu, który w końcu zawsze zwycięża.

Wszyscy razem życzymy Wam takiego właśnie Radosnego Alleluja!

• Informacja

• Informujemy, że SEKRETARIAT w okresie od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. będzie NIECZYNNY.

W dniach 29-31.03.2021 r. oraz 07-09.04.2021 r. SEKRETARIAT będzie pracował zdalnie, a kontakt będzie możliwy pod numerem telefonu : 798-750-648 w godz. 08:15 - 15:00."

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Rodzeństwo, Nauczyciele i Pracownicy KSP FNRR!

•

Byliśmy rzeczywiście RAZEM przez te ostatnie 24 godziny modlitwy.

Zupełnie niezwykłe było to, że CAŁA DOBA, łącznie z godzinami nocnymi była wypełniona naszą modlitwą.

Dziękujemy wszystkim, którzy się modlili, szczególnie rodzinom za trud wspólnotowej modlitwy. Nasza modlitwa we wspólnotowych intencjach niech trwa dalej. Pozostawajmy w łączności duchowej, sięgajmy do tabeli intencji raz na jakiś czas i obmadlajmy siebie nawzajem.

Szczęść Boże i Bóg zapłać za ten czas oraz doświadczenie wspólnoty!

Ks. Marcin i cała Rada Pedagogiczna

• Wielki Post - Zróbmy to razem!

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Rodzeństwo, Nauczyciele i Pracownicy Katolickiej Szkoły Podstawowej FNRR!

Na początku Wielkiego Postu przypomnieliśmy sobie, że jest to czas nawrócenia, czas przemiany, młodsze dzieci usłyszały na rekolekcjach szkolnych, że jest to czas „ćwiczenia” serca, aby umiało lepiej kochać. Staramy się, wypełniamy postanowienia, rozwijamy naszą modlitwę, dzielimy się miłością. Ale przecież w tym wszystkim nie jesteśmy sami. To co również daje nam siłę, to fakt, że jesteśmy w tym razem.

(…)Pan Jezus powiedział „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię Moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20). Modli się cała wspólnota, to jej daje siłę, zmagamy się o dobro razem z innymi.

W konkretny sposób proponujemy aby to wyrazić przez:

24-godzinną nieustającą modlitwę od 11 marca 7 rano (czwartek) do 12 marca do 7 rano (piątek). (…)

Więcej szczegółów w e-mail’u przesłanym do każdego indywidualnie.

• Życzenia świąteczne

• ,,Dzisiaj narodził nam się Zbawiciel, radujmy się, umiłowani! Nie miejsce na smutek, kiedy rodzi się życie; pierzchnął lęk przed zagładą śmierci, nastaje radość z obietnicy niekończącego się życia.”

(Św. Leon Wielki, papież)

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wiary, nadziei i miłości oraz opieki Bożej na każdy dzień Nowego Roku !

•

Informujemy, że SEKRETARIAT w okresie od 23.12.2020 r. do 10.01.2021 r. będzie NIECZYNNY.

W dniach 11 - 13.01.2021 r. SEKRETARIAT będzie pracował zdalnie, a kontakt będzie możliwy pod numerem telefonu : 798-750-648 w godz. 08:15 - 15:30.

• WYBRALIŚMY PATRONA

• W dniu 27 stycznia odbyły się wybory patrona szkoły. Wybierano jednego spośród pięciu wyłonionych wcześniej kandydatów:

• św. Jadwigi Andegaweńskiej, królowej
            • Heleny Kmieć
            • św. Maksymiliana Kolbego
            • św. Urszuli Ledóchowskiej
            • Stefana Wyszyńskiego

Nauczyciele i pracownicy szkoły oddawali swój głos osobiście na terenie szkoły,
            a przebywający na długotrwałym zwolnieniu lekarskim mogli oddać głos drogą e‑mail’ową.

Uczniowie oddawali swój głos osobiście podczas wyborów, które odbyły się tego dnia na terenie szkoły.

Rodzice mogli oddać swój głos osobiście w szkole podczas zebrań z rodzicami, które odbywały się tego dnia oraz drogą e-mail’ową (27 i 28.01.2020 r.) jeśli nie mogli uczestniczyć w zebraniach. Każda rodzina, bez względu na ilość dzieci uczących się
            w naszej szkole, mogła oddać jeden głos.

W dniu 29 stycznia br. spotkała się komisja skrutacyjna, by policzyć oddane głosy.

W wyniku wyborów stwierdzono, że kandydatem wybranym na patrona szkoły jest Helena Kmieć.

Szczegółowe statystyki wyborcze można znaleźć klikając >>>>> ZOBACZ