• LIST RODZICÓW

• Drodzy Rodzice,

przed społecznością szkolną stoi kolejne radosne wyzwanie. Jak już Państwo wiecie, w roku jubileuszu 20‑lecia istnienia naszej szkoły postanowiliśmy wybrać patrona. Bardzo dziękujemy, że również Państwo odpowiedzieli na propozycję zgłaszania kandydatów. Tak więc kandydatami – jak zostało to ogłoszone w październiku – zostali (podajemy w kolejności alfabetycznej):

św. Jadwiga Andegaweńska, królowa

Helena Kmieć

św. Maksymilian Maria Kolbe

św. Urszula Ledóchowska

kard. Stefan Wyszyński

Powoli dobiega końca czas poświęcony na bliższe poznanie tych postaci. Na stronie internetowej szkoły już pewien czas temu zostały umieszczone prezentacje przybliżające w/w postacie. Zachęcamy do obejrzenia.

W poniedziałek 27 stycznia br. – w dniu semestralnych zebrań z rodzicami – będziecie mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w wyborach patrona szkoły.

Każda rodzina (tzn. rodzice ew. wraz z rodzeństwem nieuczęszczającym do naszej szkoły) będzie miała jeden głos – bez względu na ilość dzieci, które uczęszczają do naszej szkoły. Na karcie do głosowania będzie można wskazać tylko jednego kandydata. W każdej innej sytuacji oddany głos będzie uznany za nieważny.

Podczas zebrań otrzymacie Państwo karty do głosowania, które należy wypełnić i wrzucić do „urny wyborczej” znajdującej się w tej sali. Nazwisko rodziców mających więcej niż jedno dziecko w szkole będzie umieszczone na liście uprawnionych do głosowania tylko w klasie najmłodszego dziecka.

Gdyby nie mogli Państwo uczestniczyć w zebraniu, to będzie można przesłać swój głos na szkolny adres e-mail (ksp.ursynow@fnrr.pl) w poniedziałek lub wtorek (27‑28 stycznia br.). Prosimy wtedy o wpisanie nazwiska rodziny oddającej głos w celu ewidencji ilości osób głosujących.

Uczniowie kl. I-VIII oraz nauczyciele i pracownicy szkoły będą mogli oddać swój głos również w poniedziałek podczas pobytu w szkole.

Wyniki wyborów ogłosimy jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych.

Hanna Leśniewska